امروز: چهارشنبه 13 اسفند 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
دسته بندی صفحات
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

شبکه موبایل چگونه کار می کند؟

شبکه موبایل چگونه کار می کند؟ دسته: کامپیوتر و IT
بازدید: 50 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 23 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 17

در تلفن ثابت هویت مشترک مشخص است ِاز کجا؟ از آنجایی که مخابرات با کشیدن دو رشته سیم مسی تا در منزل یا محل کار و دادن بوق این کار برای مشترک کرده استپس مرحله اول در شبکه مخابرات هویت یا شناسایی معتبر بودن مشترک است

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

شبکه موبایل چگونه کار می کند؟

در تلفن ثابت "هویت " مشترک مشخص است ِاز کجا؟ از آنجایی که مخابرات با کشیدن دو رشته سیم مسی تا در منزل یا محل کار و دادن بوق این کار برای مشترک کرده است.پس مرحله اول در شبکه مخابرات "هویت" یا شناسایی معتبر بودن مشترک است .

"مکان" مشترک نیز دقیقا مشخص است و این دیگر نیاز به توضیح ندارد یعنی سوییچ هنگامی که کسی با این مشترک کار دارد راحت آن را پیدا کرده و به آن زنگ می زند. قسمت بعدی " محل ثبت charging" است یعنی مشترک هرچقدر با تلفن خود به دیگران زنگ بزند هزینه آن در کجا ثبت می شود؟ جواب مشخص است - در سوییچی که به آن متصل است .

قسمت بعدی " ارائه سرویسهای جانبی " است مثل نمایشگر شماره تلفن و انتقال مکالمه و ... که این هم در سوییچی که تلفن به آن متصل شده است انجام می گیرد.

پس به طور خلاصه شبکه تلفن ثابت مشخصات زیر را دارا می باشد:................

قیمت فایل فقط 7,700 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟ , خرید مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟ , خرید و دانلود مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟ , دانلود و خرید مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟ , دانلود رایگان مقاله شبکه موبایل چگونه کار می کند؟ , دانلود رایگان تحقیق شبکه موبایل چگونه کار می کند؟ , دانلود رایگان پژوهش شبکه موبایل چگونه کار می کند؟

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر