امروز: پنجشنبه 14 اسفند 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
دسته بندی صفحات
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

دانلود فایل پاورپوینت امادگی دفاعی

دانلود فایل پاورپوینت امادگی دفاعی دسته: پاورپوینت
بازدید: 7 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 3041 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 75

دانلود فایل پاورپوینت امادگی دفاعیدانلود فایل پاورپوینت امادگی دفاعیدانلود فایل پاورپوینت امادگی دفاعیدانلود فایل پاورپوینت امادگی دفاعی

قیمت فایل فقط 19,800 تومان

خرید

دانلود فایل پاورپوینت امادگی دفاعی

قسمتی از متن................

گفتار اول
ضرورت و اهمیت آمادگی دفاعی

همان طور كه می دانید هر ساله در كشور ما از روز سی و یكم شهریور ماه به مدت یك هفته مراسمی به نام هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود. در طول این یك هفته نیروهای نظامی و مردم با برپایی مجالس، نمایشگاهها، مانورها و ... یاد و خاطره 8 سال دفاع مردم كشورمان را در برابر تجاوز عراق گواهی می دارند و از رزمندگانی كه برای دفاع از میهن اسلامی و دفع تجاوز دشمن جان باخته و یا مجروح و معلول شده اند، تجلیل و تقدیرمی كنند.
برای درك ضرورت و اهمیت تجلیل و تقدیر از رزمندگان و مدافعان میهن اسلامی ، فكر كنید وقتی دشمن به كشور ما حمله كرد بخشهایی از آن را اشغال نمود اگر كسی برای دفاع و دفع تجاوز دشمن قدم پیش نمی گذاشت و كمر همت به مبارزه نمی بست چه می شد؟ تجاوز دشمن تا كجا ادامه یافت؟ بنابر این ملاحظه می كنید كه فداكاری و از خودگذشتگی رزمندگان ما در زمان جنگ چه خطرات بزگری از كشور و ملت دور ساخته و چه ارزشهای والا و نعمتهای گرانبهایی را برای ما حفظ كرده است. آیا این كار شایسته تحلیل و تقدیر نیست؟

قیمت فایل فقط 19,800 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود فایل پاورپوینت امادگی دفاعی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر