امروز: جمعه 8 اسفند 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
دسته بندی صفحات
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

تحقیق مبانی آسم

تحقیق مبانی آسم دسته: پزشکی
بازدید: 28 بار
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 17 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 5

ورزش خوب است فرزند شما لازم نیست که از بازی و ورزش بپرهیزد ، اما ممکن است شما بخواهید که او قبل از تمرین ، داروی آسم خود را مصرف کند شنا ممکن است برای کسی که مبتلا به آسم شدیدتر است ورزش راحت تر باشد دویدن و سایر تمرینات هوازی دشوارتر است زیرا می تواند شما را از طریق دهان نفس بکشد و هوای خنک و خشک درست به سمت مجاری هوایی می رود این اغلب می تواند ب

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

ورزش خوب است. فرزند شما لازم نیست که از بازی و ورزش بپرهیزد ، اما ممکن است شما بخواهید که او قبل از تمرین ، داروی آسم خود را مصرف کند. شنا ممکن است برای کسی که مبتلا به آسم شدیدتر است ورزش راحت تر باشد. دویدن و سایر تمرینات هوازی دشوارتر است زیرا می تواند شما را از طریق دهان نفس بکشد و هوای خنک و خشک درست به سمت مجاری هوایی می رود. این اغلب می تواند باعث حمله جزئی آسم شود. با وجود این ، کودکان معمولاً تا زمانی که پیش درمانی مناسب داشته باشند می توانند هر نوع فعالیت را انجام دهند و انجام دهند. ما به شدت احساس می کنیم اگر شما اغلب به دلیل ابتلا به آسم مجبور به محدود کردن فعالیت فرزند خود باشید ، بنابراین ما به اندازه کافی برای جلوگیری از حملات اقدام نمی کنیم. لطفاً این موضوع را به ما اطلاع دهید.
اگر لازم باشد که فرزند شما داروهای آسم را به مدرسه برود ، ما دستور تهیه پرستار مدرسه را هنگام تهیه آن برای ما پر خواهیم کرد. معمولاً سه هفته بعد از اولین بار ، دوباره از داروی استنشاقی فرزندتان دوباره پرهیز کنید ، تا بتوانید از یک استنشاقی اضافی برای استفاده در مدرسه استفاده کنید.
اگر فرزند شما قسمت های مکرر آسم داشته باشد ، یا نیاز به بستری در اثر حمله آسم دارد ، ما می خواهیم در یک برنامه رسمی مداخله آسم ثبت نام کنید. همه برنامه های مهم بیمه درمانی برنامه های خاص خود را دارند و ما در صورت لزوم به شما کمک می کنیم در این برنامه ها ثبت نام کنید.
ما اطلاعات دیگری در مورد استفاده از استنشاقی در کودکان کوچکتر و بزرگترها داریم.

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

برچسب ها : مبانی آسم , آسم , آسم در کودکان , تحقیق درباره آسم , حمله آسم , حمله آسم در کودکان , مبتلایان به آسم , تحقیق درباره حمله آسم , مشکلات تنفسی , مشکلات تنفسی در کودکان

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر