امروز: جمعه 6 اردیبهشت 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
دسته بندی صفحات
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

دانلود بررسی مراحل تاسیس كارخانه سیمان و کارآفرینی آن

دانلود بررسی مراحل تاسیس كارخانه سیمان و کارآفرینی آن دسته: کارآفرینی
بازدید: 30 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 760 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 82

دانلود پروژه مراحل تاسیس كارخانه سیمان وکارآفرینی آن (cod ehsh3) به صورت (word (*docx تعداد صفحات 82 صفحه

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

 دانلود پروژه مراحل تاسیس كارخانه سیمان وکارآفرینی  آن (cod: eh.sh.3) به صورت (word  (*.docx

تعداد صفحات : 82 صفحه

مقدمه:

امروزه با پیشرفت جوامع ورشد روز افزون اقتصادی جوامع كه نتیجه آن نیاز به محصولات جدید كه این مورد خود دلیل مهمی برای تاسیس و راه اندازی این نوع شركت می باشد .

در اجرای مفاد ماده 232 اصلاحیه قانون تجارت، مصوب اسفند ماه 1347 و مادة 45 قانون بازار اوراق بهادار بدینوسیله گزارش درباره فعالیت و وضع عمومی شرکت برای سال مالی منتهی به 29/12/1390 بر پایه سوابق، مدارک و اطلاعات موجود تهیه و به شرح ذیل تقدیم می‌گردد.

گزارش حاضر به عنوان یکی از گزارش‌‌های سالانه هیئت مدیره به مجمع، مبتنی بر اطلاعات ارائه شده در صورت‌های مالی بوده و اطلاعاتی را در خصوص وضع عمومی شرکت و عملکرد هیئت مدیره فراهم می‌آورد.

به نظر اینجانبان اطلاعات مندرج در این گزارش که درباره عملیات و وضع عمومی شرکت می‌باشد، با تاکید بر ارائه منصفانه نتایج عملکرد هیئت مدیره و در جهت حفظ منافع شرکت و انطباق با مقررات قانونی و اساسنامه شرکت  تهیه و ارائه گردیده است. این اطلاعات هماهنگ با واقعیت‌های موجود بوده و اثرات آنها در آینده تا حدی که در موقعیت فعلی می‌توان پیش‌بینی نمود، به نحو درست و کافی در این گزارش ارائه گردیده و هیچ موضوعی که عدم آگاهی از آن موجب گمراهی استفاده‌کنندگان می‌شود، از گزارش حذف نگردیده و در تاریخ 18/2/1390 به تایید هیئت مدیره رسیده است.

اعضاء هیئت مدیره :

نام

سمت

نماینده

مدت مأموریت

امضاء

شروع

خاتمه

ریئس هیئت مدیره

شرکت احیاء صنایع خراسان(سهامی عام)

پیام هیئت مدیره

با سلام و خیر مقدم حضور سهامداران محترم شرکت ، چهارمین مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پس از تاسیس را درحالی برگزار می کنیم که به حول و قوه الهی گام های بلند و استواری در اجرای اهداف پروژه با همت تک تک سرمایه گذاران عزیز و پرسنل خدوم شرکت برداشته ایم ، امیدواریم که در سال جاری نیز برابر برنامه زمان بندی پروژه حرکت و در تاریخ پیش بینی شده شاهد بهره برداری از این واحد عظیم صنعتی باشیم.

کلیاتی درباره شرکت

تاریخچه

تاریخ تأسیس: 21/05/1385

محل و زمان ثبت : مشهد -30/05/1385

قیمت فایل فقط 16,500 تومان

خرید

برچسب ها : مراحل تاسیس كارخانه سیمان وکارآفرینی آن

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر