تکمیل فرم خرید
نام فایل

بررسی نقش گیاه دارچین در درمان بیماریها

قیمت 19,500 تومان
نام (اختیاری)
نام خانوادگی (اختیاری)
ایمیل (لازم)    
موبایل (اختیاری)
حاصل جمع اعداد (به زبان انگلیسی)    
دانلود >

توجه: حاصل جمع اعداد بالا را با زبان انگلیسی در قسمت مربوطه وارد کنید و اگر با موبایل وارد شده اید زبان صفحه کلید روی انگلیسی باشد.

گارانتی خرید
راهنمای پرداخت و دانلود فایل

توجه: در صورتیکه به vpn متصل شدید قبل از رفتن به درگاه بانک آنرا خاموش کنید چون پرداخت شما ناموفق می‌شود.

1- در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کرده و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.  ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل:  example@gmail.com

2- در این مرحله به صفحه پرداخت بانک وارد شده و با تمام کارتهای بانکی می‌توانید مبلغ را واریز نمایید.

نکته مهم: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبندید، بر روی دکمه "تکمیل خرید" کلیک کنید و یا اینکه چند لحظه صبر کنید تا بصورت خودکار به فروشگاه هدایت شوید و پرداخت شما تائید گردد، دقت کنید در صورتیکه پس از پرداخت موفق در صفحه بانک به فروشگاه هدایت نشوید خرید شما ناقص می‌ماند و مبلغ پرداختی به حساب شما بصورت خودکار بازگشت داده خواهد شد.

3- پس از پرداخت موفق، لینک دانلود به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید همان لحظه فایل را دانلود نمایید و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ضمیمه ایمیل شما ارسال می‌گردد. (در صورتی که ایمیل به صندوق ورودی شما نرسیده باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز نمایید)

ضمنا همزمان با خرید شما یک نام کاربری و رمز ورود به ایمیل شما ارسال می‌شود تا در آینده هر موقع خواستید به فایل خریداری شده خود دسترسی داشته باشید و در صورت لزوم دوباره آنرا دانلود نمایید.

دقت کنید که مبلغ فایل ها به تومان درج شده است.


لطفا موارد زیر را نیز مورد توجه قرار دهید:

در صورتی که از لینک گوگل یا دیگر موتورهای جستجوگر بصورت مستقیم به این صفحه وارد شده اید روی نام فایل کلیک کنید تا به بخش توضیحات فایل منتقل شده و توضیحات مربوط به فایل را مشاهده نمایید.

بعد از پرداخت شماره تراکنش را تا زمان دانلود فایل ذخیره کنید.

در صورتیکه پرداخت انجام شود ولی به هر دلیلی (قطعی اینترنت و ...) امکان دانلود فایل میسر نگردید، با ارائه نام فایل، کد فایل، شماره تراکنش پرداخت و اطلاعات خود، از طریق دکمه "گزارش" که در صفحه دانلود فایل موجود است، اطلاع دهید تا در اسرع وقت فایل خریداری شده برای شما ارسال گردد.


با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

نماد اعتماد الکترونیکی